Evlilik

İşlemeli Gelinliklerle İhtişamlı Birer Gelin Olacaksınız

Bir bayanın hayatında belki de bir kere giyeceği gelinliğin; gösterişli ve sıra dışı olması gerekir. Ömrü boyunca belki de bir kere bu duyguyu yaşayacak olan gelin adayları; gelinlik seçimi sırasında günlük yaşantılarında tercih ettikleri kıyafet ve elbiseleri bir kenara bırakarak, daha ihtişamlı ve gösterişli modellere yönelmelidirler. Tabi ki giyim tarzından ödün verin demiyoruz, ama daha güzel ve farklı modelleri tercih etmeye özen gösterin.

Kapalı giyiniyor olabilirsiniz, tesettüre uygun olarak üretilen gelinlikler içerisinde de gösterişli modelleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra açık giyinen gelin adayları için de yine daha farklı ve gösterişli gelinlik modelleri yer alıyor. Özellikle işlemesi ile dikkat çeken taşlı ve dantelli gelinlikler bu alanda ön plana çıkıyor. İşlemeli gelinlikler sayesinde gelin adayları olduklarından daha gösterişli ve zarif bir duruşa sahip oluyorlar. Bu şekilde düğünde davetlileri etkilemeleri de kolaylaşıyor. Özellikle dekolte seven gelin adayları için; dekolte kısmında yer alan işlemeli gelinlikler özel bir fırsat oluyor.

i1

İşlemeli gelinlik modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken, tarzınıza yakın ve bedeninize uygun olan gelinliği bulmak olacak. Bu şekilde muhteşem bir duruşa sahip olacaksınız.

Farklı Yapıda Birbirinden Güzel İşlemeli Gelinlikler

Farklı tasarımları ile dikkat çeken işlemeli gelinlik modelleri 2019 koleksiyonları şu an için piyasada yer alıyor. Mevsimlere göre farklı bir yapıda dizayn edilen bu gelinlikler ile modern ve oldukça gösterişli bir görünüm elde edeceksiniz. Tercih edeceğiniz gelinliği diğer detaylar ile taçlandırmanız da bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli noktadır. Bu şekilde görünüşünüz daha güzel ve şahane olacaktır. Farklı boylarda olan işlemeli gelinlikler sayesinde herkes kendi tarzına ve boy yapısına göre seçim yapma imkanı da elde edecek. Siz de düğününüzde sıra dışı bir görünüm için bu gelinlikler arasından kendinize en uygun bulduğunuzu seçebilirsiniz.

Yeni sezon işlemeli gelinlik modelleri arasında özellikle taşlı ve dantelli olan tasarımlar ön plana çıkıyor. Bu şekilde gösteriş de 2 katına çıkıyor. Bu gelinlik modelleri ile ihtişamlı bir görünüm de kaçınılmaz bir hal alıyor.

İlgili Makaleler