Güzellik

Genç Bayanlar İçin Üniversite Kombinleri

885views

Üniversite çağındaki kızlar; giyim konusuna daha fazla önem vermeye başlarlar. Bu yaştan itibaren kendilerine bir stil belirleyen genç kızlar; ileride de oluşturdukları stile uygun parçalarla kombinlerini tamamlarlar. Bir nevi bayanlarda stil konusu; üniversite çağı ile birlikte başlar. Her gün farklı bir kombin oluşturarak okula giden genç bayanlar; okulda gerek hemcinsleri tarafından gerekse de karşı cins tarafından beğenilmeyi beklerler. Biz de bu konuda sizlere yardımcı olmak adına, farklı kombinler sunacağız. İşte üniversiteye giden genç kızlar için farklı kombinler önerilerimiz…

Özel Günler İçin

Üniversite düzenlenecek olan özel etkinliklerde ya da bahar şenliklerinde tercih edilecek olan elbiseler özenle seçilmelidir. En moda elbiseler ile birlikte üniversite hayatınızdaki bu özel günlere damga vurabilirsiniz. Her zaman için şık bir elbiseyi ve ona uygun çanta ile ayakkabıyı hazırda bulundurmanız gerekiyor. Yaşınıza uygun olacak kısa boyda sırt dekolteli siyah bir elbise tercihi doğru bir seçim olacaktır. Altına topuklu bir ayakkabı ve elinize de küçük bir çanta almanız yeterli.

Kütüphane İçin Kombin

Eğer o gün okulun kütüphanesine yolunuz düşecekse; mutlaka daha rahat parçaları tercih edin. Kitaplarla içli dışlı olacağınızdan; rahat hareket edebileceğiniz parçaları bir araya getirmenizde fayda olacak. Spor giyim tarzı bu açıdan kütüphane ortamı için en uygun giyim tarzı olarak dikkat çekiyor.

Sabah Dersleri İçin Kombin

Sabah saatlerinde gideceğiniz dersler için kombin yapmak gerçekten sizi fazla zorluyor, biliyoruz. Bu yüzden elbiseleri ya da salopetleri her zaman hazırda bulundurun. Bunlar sizin sabah dersleri için yapacağınız kombinlerde kurtarıcınız olacak. Bu şekilde neyle ne giysem derdi de ortadan kalkacaktır.

Daha Kadınsı Bir Duruş

Üniversite yıllarında hepimiz biraz daha kadınsı kombinler oluşturma çabası içerisinde olmuşuzdur. Bu şekilde daha profesyonel bir duruşa sahip olma fırsatı elde ederiz. Bunun için klasik bol kesim bir pantolon, içerisine şık bir tişört ya da bluz ile pantolonla aynı rengi içeren bir blazer ceket kombini uygundur. Bir yandan okuyup, diğer yandan çalışan genç kızlar için de bu kombin doğru bir seçim olacaktır.

Hasta Olduğunuzda Yapacağınız Kombin

Her insan gibi, üniversite çağındaki genç bayanlar da dönem dönem hasta olabilir. Ancak derslerin devam zorunluluğu gereği, derse gitme mecburiyeti söz konusudur. Bu durumda daha rahat parçaları bir araya getirerek; üniversite kombini etmeniz de fayda olacaktır. Bir hırka ya da yelek kombininizde mutlaka olmalı. Bu şekilde de görünmeniz mümkün.

1 Comment

Comments are closed.