EvlilikGiyimModa

Gelin Buketi Modelleri

346views

Düğün günü tüm gelinler için çok özeldir ve hayat boyu unutulmaz. Bu nedenle herşeyin kusursuz olması gerekir. Gelinlik seçtiniz herşey çok güzel. Gelinliğinize uyacak çok güzel bir ( ) seçmeniz gerekmektedir. Çünkü gelinliği tamamlayan en önemli aksesuardır. modellerine geçmeden önce seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğine bir bakalım.

– Gelinliklerin tamamlayıcısı el buketlerinde trendler değişiyor. Klasik beyaz el çiçekleri rengarenk buketlerle yarışıyor. Kırmızı, mavi, yeşil rengarenk çiçeklerle düğünler de renk buluyor. Gelinlikle aynı tonlarda seçilen çiçekler ile gelinler romantik ve klasik bir havaya bürünecekler.

– Buketiniz ile dikkat etmeniz gereken nokta çiçeklerinizin rengi ne olursa olsun kabarık etekli modeldeki gelinliklerde bol çiçekli buketler, dar etekli gelinliklerde ise daha az çiçekli buketler tercih etmeniz gerekir.

– Gelinliğinizle kontrast oluşturacak tonları seçerseniz daha gelinliğinize daha canlı ve hareketli bir hava verebilirsiniz.

– Buketinizde yer alan çiçeklerden birini duvağınızda ya da saçınızda kullanmanız da harika sonuç verir….

– Tabiki hayalinizdeki çiçek modeli öncelikli ancak unutulmaması gereken başka etkenlerde var; organizasyonun türü, düğünün yapıldıgı mekan, gelinlik ve damatlık modelleri buket seçiminde göz önüne alınmalı. Çeşitli renk ve modellerde , canlı mevsime göre çiçeklerden oluşan gelin buketlerini bu noktalara dikkat ederek seçmelisiniz.

Hangi Gelin Hangi Buketi seçmeli

– Uzun boylu gelinler için sarkan gelin buketleri, minyon bir yapınız varsa daha küçük ve toplu el buketleri. Gelin buketinde kullanılan çiçeklerin içinden uygun olanları damatlar smokinlerinede yaka çiçegi olarak kullanabilirler. Böylece mükemmel uyumu saglayabilirsiniz.

gelin buketi modelleri

gelin buketi modelleri

gelin buketi modelleri

gelin buketi modelleri

gelin buketi modelleri

gelin-buketi-7

gelin buketi modelleri

gelin-buketi-6