Moda

Moda ve İndirim Günleri

502views

Hanımların alışveriş tutkusu dillere destandır. Bu yolda nice erkekler sıkıntıdan patlamış, intiharın eşiğine gelmiş, hayattan bezmiştir. Sanırım biraz abartı oldu ama erkekler açısından bayanların alışverişleri böyle görünmektedir. Tabi biz bayanlar bunları önemsemiyoruz. O kadarda önemsenecek olaylar değil. 🙂

Kış ayının bitmesi ve bahar ayının geliyor olmasıyla bahar modası için çalışmalar hız kazandı. Yeni modanın çıkacak olması geçen sezon elbislerinde inanılmaz indirimler olmasına yol açtı. Hatta etiket fiyatı üzerinden %50’lere varan indirimler yapılmakta. Bu indirim günlerini kaçırmamakta fayda var. Nitekim normalde alınmayacak elbiseler bu indirim günlerinde alınabiliyor.

Bildiğiniz indirim kampanyalarını bizlere bildirirseniz site üzerinden paylaşabiliriz.

 

Yukarıdaki resimde bulunan elbise bizim çok hoşumuza gitti. Şu an için satışı yok sanırım ama yakında satışa çıkacaktır. Facebook üzerinden paylaşılan moda resimlerini takip etmenizi öneriyoruz. Backlink ve elbise seçimi için çok güzel fikir verebiliyorlar. Özellikle özel günlerde giymek istediğiniz kıyafetleri kendiniz bile tasarlayabilirsiniz. Artık moda evleri sizin isteğinize göre elbise dikebiliyor.

Yemek tarifleri artık internetin vazgeçilmezi olmuş durumda. İnternette beğendiğiniz yemek tarifini yazıcıdan yazdırıp yemek tarifleri defterinize eklemek gibisi yoktur. Yazıcıdan pahalı olan kartuşlar öğrencilerin belini büküyor. Yazıcı alanın elinde kalıyor, kartuş alamadığından uzun yıllar sadece yazıcı ismiyle odamızda duruyor. En yakın zamanda bitmeyen kartuş yapılmasını bekliyoruz.

Son olarakta interentte yaygın şekilde kullanılan ukash sistemide teknolojiden nasibini almış durumda. Artık ukash kodları güvenli, hızlı olarak nakite çevrilebiliyor.

1 Comment

Comments are closed.