Evlilik

Erkeğinizi Eve Bağlayın

401views

erkek içinde kadın içinde büyük sorumluluk gerektirmektedir. Son zamanlar birbirine tahammül etme sınırları düşmüş, kadın ve erkeğin arası sürekli açılır duruma gelmiş ve erkekler eve geç gelmeye hatta gelmemeye başlamıştır. İşte bu yazmızda yollarını inceleyeceğiz.

Erkekler eve gelmediklerinde bazen gerçekten de eve gelmek istemez. Eğer kocanız sık sık dışarı çıkıyor, zamanını dışarıda geçiriyor, eve geç geliyor ve size mesafeli duruyorsa mutlaka harekete geçmelisiniz. Bu duruma seyirci kalmak kocanızı kaybetmenize neden olabilir. Kocanızı eve bağlamak için öncelikle kendinize bağlamalısınız.

Kocanızın sizi sevmesi ve yanınızda kendini rahat hissetmesi gerekir. Onu iş stresinden ve zor hayat koşullarından uzakta, sevgi dolu bir ev hayatına kavuşturmalısınız.

Halleri ve Erkeklerin Evliliğe Bakış Açısı

  • Evlenince bir süre sonra eşlerin hayatları klasikleşir ve monotonlaşır.
  • Çoğu bayan ve baylar bazen böyle telafuz ederler.
  • Evliliğiniz eğer renksizse ve siz eşinizle canlı birşeyler yapmak istiyorsanız önce kendinizi ele alın.
  • Kendinizi değiştirmekle yola çıkın. Alışveriş yağın, şık giyinin, farklı ve güzel yönlerinizi eşinize hissettirin.
  • Parfümünüzü değiştirin çekici kokualr kullanmaya başlayın.
  • Yatarken güzel kokular sürün, farklı gecelikler alın. Renklerinin kırmızı olması hoşlarına gidecektir.
  • Yatak odanızın dekorunu değiştirin. Eşinize güzel sözler söyleyin ve ilgilerini üzerinize çekmeye çalışın.
  • Tatlı öpücükler kondurun, sıcak sarılmalarla birbirinize bağlanın. Ve etkileyici bir bağ kurun.
  • Farklı makyajlar yapın, bakımlı olun, güzelliğinizi görmezden gelemez duruma sokun.

Erkekler evliliklerinde, eşleriyle hem arkadaş hem sevgili olmak, düzen ve huzur ararken bir yandan da özgür kalmak istiyorlar… Kısaca, evlilikte hem kadının hem erkeğin işi zor…

Evlilik, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de bir düzen biçimidir. Bu düzeni yürütememek erkeğe başarısızlık gibi gelir. Dolayısıyla erkek, öncelikle evlilik düzeninin oturmasını ve rayında gitmesini ister.

Yine kadınlar gibi erkekler de evlilikte huzur, eşi tarafından anlaşılmak, iletişim kurabilmek, dış dünyanın streslerinden sonra evde kendini kabul edilmiş ve önemsenir hissetmek ister.

Hep kadınlar ister sanıyorsanız yanılıyorsunuz; erkekler de evlilikte eşlerinden ilgi beklerler. Özellikle eşleri çalışıyorsa, evdeki sorumluluklarını ihmal etmemelerini isterler. Hayat müşterek. Evdeki işleri paylaşan erkekler, arta kalan zamanda ilgi görmeyi de hak ederler.

Erkekler evlilikte eşlerinden güven beklerler. Sürekli kendisinden şüphelenen, sorgulayan bir eş istemezler.

Evlilik, çocuk sahibi olmanın meşru yolu olarak görülüyor. Dolayısıyla erkekler, evlilikten çocuk beklerler. Tabii hazır oldukları zaman…