Moda

Bu Sene Saçlar Rengarenk Olacak

Bu sene kadınların saçları bir hayli renkli olacak. Özellikle İlkbaharın yaklaşması ile birlikte birçok kadının renkli saçlara yönelmeye başladığını görüyoruz. Renkli saç modelleri ile kadınlar bu sene daha havalı bir görünüme sahip olurken, bir nevi içlerindeki çocuksu ruhu da dışa vuracaklar. İddialı bir görünüm arayan kadınlar için de rengarenk saçlar bulunmaz bir fırsat olacak.

Grinin En Çekici Hali

Saçlarda kullanılacak olan renklerin başında gri tonları geliyor. Doğru kullanıldığı zaman en çekici ve en etkileyici renkler arasında yer alan gri tonları; bu sene birçok kadının saç rengine kendisini gösterecek. Özellikle bordo ve koyu kırmızı rujlar ile gri saç rengi; bir kadının seksi görünmesine yardımcı olmaktadır. Çılgın ve seksi bir görünüm arıyorsanız; gri saçları ve bordo ruju tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde dışarıya çıktığınızda inanın her 2 kişiden biri dönüp bir daha size bakacak.

Mavinin Saçlardaki Göz Alıcılığı

Bu sene mavi tonlarıyla birçok kadın saçını boyatacak. Mavi ile huzuru bulacak olan kadınlar; göz alıcı bir görünüme de kavuşacaklar. Doğru bir şekilde kombin edildiği zaman mavi saçlar hem sizi daha şık gösterecek hem de ilgiyi üzerinize çekmenize yardımcı olacak. Esmer bayanların özellikle mavi renkli saçları tercih etmelerinde fayda vardır. Mavi saçlar esmer bayanlar inanılmaz bir görünüm sergiliyor ve kadınların göz alıcı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

sa2

Pembe ve Morun Saçlardaki Şehveti

Eğer direkt olarak saçınız ile karşı cinsi etkilemek istiyorsanız; bu sene birçok kadının tercih edeceği gibi siz de pembe ve mor karşımı saçlarınızda deneyebilirsiniz. Kızıl saçların modası geçtiğinden; bu tonlarda bir saç arayan kadınlar, pembe ile moru karıştırarak saçlarının şehvetli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacak. Bu saç modeli ile simsiyah bir elbise giydiğinizde önemli günlerde de ön plana çıkmanız mümkün olacaktır.

İlgili Makaleler