EvlilikGebelikHamilelik

Kızlık Zarı Kanının Sahtesi Yapıldı

374views

Bekaret bizim ülkemizde olduğu gibi çoğu arap ülkesinde d son derece önemlidir. Evlenmeden önce bekaretini kaybeden bayanlar bu durum için bir çözüm yolu geliştirmişler. Yaptıkları alet ile ilişki sırasında kan gibi bir sıvı çıkması sağlanılarak sanki yırtılmış gibi izlenim yaratıyor.

Mısır’da yeni evlenen bazı kadınların ilk cinsel ilişki sırasında kızlık zarının kanamasına benzer sahte kan çıkaran bir alet kullandığının ortaya çıkması, başta din adamları olmak üzere muhafazakarları fena halde öfkelendirdi.

YASAKLANSIN ÇAĞRISI
BBC’nin haberine göre, Mısır’ın önde gelen din adamlarından Abdül Muti Bayumi, bu aleti Mısır’a ithal edip satanların ölümle cezalandırılmasını isterken, Mısırlı parlamenterler de hem aletin ithalinin hem de kullanılmasının yasaklanması çağrısında bulundu. Mısır’ın ünlü El Ezher Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Prof. Bayumi, bu aleti ülkeye sokmanın topluma kötülük yaymakla bir olduğunu savunarak, bunun da cezasının İslami şeriat yasalarına göre ölüm olduğunu söyledi.

Bu arada Mısır parlamentosundan bir grup milletvekili de açıklama yaparak, erkekleri aldatmaya yönelik ve İslam toplumunda ahlak dışı davranışları teşvik ettiği öne sürülen aletin ithalinin yasaklanması çağrısında bulundu.

kızlık zarı bozma

CİNSEL ORGANA YERLEŞTİRİLİYOR, KANA BENZER SIVI ÇIKARIYOR
BBC’ye göre, Çin’de yapılan ve bakireliğin büyük önem taşıdığı Arap ülkelerinde giderek yayıldığı öne sürülen alet kadın cinsel organına yerleştiriliyor. Evlililik öncesinde bakireliğini kaybeden ve eşinin bakire olmadığını anlamasını istemeyen kadınların kullandığı belirtilen alet, cinsel ilişki sırasında kızlık zarından çıkan kana benzer bir sıvı çıkarıyor.

2 Comments

  1. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Yazının istediğiniz kısmını alabilirsiniz.

Comments are closed.