Tv Programları

Yemekteyiz Yarışmacısı Müjde Kaya Gözaltına Alındı

482views

Yemekteyiz programına katılan Müjde Kaya., kadın pazarladığı iddiasıyla gözaltına alındı. Programda kendisini makyöz olarak tanıtan Müjde Kaya.’, müşteri zannetiği polislerden kendisi dahil üç kadın için 2 bin lira aldı.

Müjde Kaya fuhuştan gözaltına alındı! Yemekteyiz’den yarışmacısına şok!

Yemekteyiz’den Asayiş Şube Müdürlüğü’ne

TELEVİZYONDA yayınlanan “Yemekteyiz” programına katılan Müjde Kaya kadın pazarladığı iddiasıyla gözaltına alındı. Programda kendisini makyöz olarak tanıtan Müjde Kaya müşteri zannettiği polislerden kendisi dahil üç kadın için 2 bin lira aldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kadın pazarladığı istihbaratını aldıkları Müjde Kaya ile müşteri olarak telefonla irtibata geçti. Önce konuşmak istemeyen ve referans isteyen Müjde Kaya işadamı sandığı polislerle Fatih’te bir otelde buluşmak için anlaştı. Buluşma yerine Yağmur M. (22) ve Zeynep M. (24) ile gelen Müjde Kaya., 1 saatlik seks karşılığında 2 bin TL para istedi. Seri numaraları alınmış paraların Müjde K.’ya verilmesinin ardından odalara çıkan dedektifler, kimliklerini açıklayarak Müjde Kaya  ve iki hayat kadınını gözaltına aldı.

Ahlak ve Kumar Büro Amirliği’ne getirilen Müjde K., sorgusunda suçunu itiraf etti ve iki yıldır kadın pazarladığını söyledi. Müjde K.’nın her kadın için 500 TL istediği, bu paranın 200 lirasını hayat kadınlarına verip gerisini kendisine aldığı belirlendi. Televizyon programına meşhur olup arası bozuk olan sevgilisinden intikam almak için katıldığını söyleyen Müjde Kaya “Programdan sonra işlerim arttı. Daha çok aranmaya başladım” dedi. Gözaltına alınan Yağmur M. ile Zeynep M. de ifadelerinde Müjde Kaya.’nın sürekli kendilerini erkeklere pazarladığını anlattı.

Poliste işlemleri tamamlanan Müjde Kaya., kadın pazarlamak suçundan Fatih Adliyesi’ne sevk edildi.