Kadın

Bir Kadının Web Günlüğü

İnternet son yılların en hızlı gelişen teknolojisi olarak adlandırılıyor. Öyleki her işimizi internetten halleder hale geldik. Hatta eski günlükler artık online günlük haline bile geldi. Eski günlükleri ( defter şeklinde olanları ) kimsenin okumasına izin vermezdik. İnternetteki günlükler ise herkes okusun diye yazılmaya başladı. Bir kadının günlüğü ne ise blog sayfasıda odur şeklinde duyumlarda almadık değil.

Özellikle bu konulara bayanların ilgisi oldukça fazla oldu. Kadın Sitesi adı altında bir çok internet sitesi kuruldu. Bir çoğu sadece ticaret amaçlı olduğu için kısa sürede kapansada hala kadınlara önem veren bir çok site bulunuyor.  Bizde size kendimizi tekrar tanıtmak istiyoruz. 1Kadin.Com internet sitesi ” Bir Kadının Web Günlüğü ” sloganıyla yola çıkmış ve sadece kadınları ilgilendiren konularda bilgi paylaşımı yapıyoruz. Yemek tarifleri, sağlık bilgileri, zayıflama metodları, güzellik ipuçları vb.. bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kendi yazılarını paylaşmak isteyen hanımlara yardımcı olmak istiyoruz. Dilerseniz kendi yazınızı bize iletişim kısmından gönderin yazınızı 1.kadin.com altında sizin adınıza yayınlayalım. Dilerseniz size özel bölüm açalım ve sadece kendi yazılarınızı yayınlayın. (Örnek: hafize.imza.biz gibi size ait bir isim ile tamam size özel bir alan açıyoruz. Buradaki tüm reklam alanları size ait oluyor.) Tabi 3-5 yazı için böyle bir alan açamayacağımızıda belirtmek isterim.

1Kadin.Com

1kadın

İlgili Makaleler