Güzellik

Farklı Bir Tarz İçin Kısa Saç Modelleri

Farklı bir stil yaratmak aslında o kadar da zor değil. Bunun için işe olarak hemcinslerinizden farklı bir görünüme kavuşarak başlayın. Örneğin genelde bayanlar uzun saçlı olurlar ve uzun saçı tercih ederler. Siz işe saçlarınızı kısa kestirmekten başlayın ve bu şekilde farklı bir stil oluşturma konusunda diğer bayanların bir adım önüne geçin. Daha sonra zaten tercih edeceğiniz kıyafet ya da elbiseler ile diğer kadınlardan kolay bir şekilde farklılaşabilirsiniz. Mesela Rihanna, Emma Watson gibi isimler söylendiği zaman kendilerine has tarzı olan şık kadınlar oldukları akla geliyor. İkisi de işe ilk olarak kısa saç modelini tercih ederek başlamıştı.

s1 3

Ardından kısa saçlı kadınların cesur ve kendinden emin bir duruşa sahip olacaklarını bildikleri için, ona göre daha cesur giyim tarzı benimsediler. Bu şekilde hemcinslerinden farklılaştılar ve bir ikon haline geldiler. Eğer farklı bir tarz yaratmak istiyor ve işe nereden başlayacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız; kısa saç modelleri arasından bir seçim yapın ve kendinizi farklılaştırın.

Kısa Saçlar Kendisine Güvenen Hanımların Tercihi

Kısa saç modeli; kendisine güvenen, cesur kadınlar tarafından tercih ediliyor. Bu şekilde kadınlar daha emin bir duruşa sahip oluyorlar ve doğal olarak da diğer kadınlara göre farklı bir tarz oluşturmuş oluyorlar. Kısa saçlar arasından bir seçim yaparken; tercih edeceğiniz saç modeli kadar rengi de bir hayli önem arz ediyor.

Genelde kısa saçlarda altın sarısı, kızı gibi renkler tercih ediliyor, beyaz saçı tercih eden hanımlar da var tabi. Ancak beyaz saç yaşı büyük göstereceği için bizce bu seçimden uzak durmanızda fayda var.

İlgili Makaleler