Genel Konular

Defacto 2019 İlkbahar Yaz Etek Modelleri

Defacto, bayanlar için hem hesaplı alışveriş adresi olurken hem de bol çeşit ile müşterilerine birçok seçenek sunuyor. Her yaz farklı kıyafetler alarak modaya ayak uydurmak isteyen bayanlar pahalı markalardan 1-2 parça elbise için harcadığı para ile Defacto’dan birçok parça elbise alabilme imkanına sahip. Bu durumu değerlendiren bayanlar da Defacto’ya giderek sepetlerini doldurup çıkıyorlar.

Defacto 2019 İlkbahar/Yaz etek modelleri arasında size yakışacak modeli bulmanız çok da zor olmayacaktır. Birbirinden farklı desenler ve kesim tarzları ile her bayanın vücuduna ve tarzına uygun eteği bulmak çok kolay.

Defacto Etek Fiyatları

Öncelikle sizlere Defacto etek modelleri hakkında fiyat bilgisi vermek istiyoruz. Birbirinden farklı Defacto etek modellerinin fiyatı 4,99 TL ile 69,99 TL arasında farklılık gösteriyor. Uygun fiyat arayanlar için fiyatlar çok düşük diyebiliriz.

Defacto Etek Modelleri

Defacto etek modelleri arasında;

  • Mini etekler
  • Uzun ve dar etekler
  • Tesettürlü bayanlar için uzun ve bol etekler
  • Yüksek bel etekler
  • Desenli etekler
  • Asimetrik kesim etekler ve çok daha fazla farklı model yer alıyor.

Modeller arasında bu yazın şüphesiz en dikkat çekici ve bayanların da en çok rağbet gösterdiği etekler arasında desenli etekler ve asimetrik kesim etekler yer alıyor. Özellikle desenli etekleri sade ve düz bir t-shirt ile kombinlemek bu günlerde çok moda. Bunun yanı sıra asimetrik etek modelleri ile birlikte salaş bir görünüm ve havalı hafta sonu kombinleri oluşturabilirsiniz.

İş yaşantınızda ise daha çok düz ve diz çevresinde bir boya sahip etek modeli sizin için uygun olacaktır.

İlgili Makaleler