Tv Programları

Yemekteyiz 48. Hafta Yarışmacıları

5 yeni yarışmacı, 5 akşam yemeği ve kazanan büyük ödül 20.000 TL’yi alacak. Bu hafta Yemekteyiz’e ünlü şarkıcı Nil Burak konuk oluyor ve en lezzetli yemekleri yapıp herkesin beğenisini kazanmaya çalışıyor.

İşte 48. haftasındaki ‘Yemekteyiz’ in birbirinden iddialı, birbirinden renkli yarışmacıları:

1: DENİZ ALTIPARMAK
28 yaşında, evli ve lise mezunu. Ev hanımı. 5.5 yaşında bir kız çocuk annesi.

2:TÜRKER KEFE
47 yaşında, üniversite mezunu ve evli. El sanatlarıyla uğraşıyor. Mobilya tasarlıyor. At binmekten keyif alıyor.

3:SEZGİN ÇINAR
38 yaşında, üniversite mezunu. 15 senedir evli ve 2 çocuk babası. Mimar. Aslen Kırşehir’li. Karting yapmayı seviyor. Sahil kenarında yürüyüş yapıyor..Müzikle uğraşmaktan da keyif alıyor.

4: ESRA AKBALIK
25 yaşında, üniversite mezunu, bekar ve ailesiyle yaşıyor. Fotoğraf çekmeyi seviyor. Bilgisayarda grafik çizim yapıyor. Boş vakitlerinde arkadaşlarıyla zaman geçiriyor..

5:NİL BURAK
1975 yılında Kıbrıs’tan çıkıp gelerek Türk popuna Akdeniz’in bütün güzelliği ve sıcaklığını getiren, o günlerden bugünlere ülkenin en göz alıcı yıldızlarından ve en usta yorumcularından biri olarak gönüllerde taht kuran Nil Burak Yemekteyiz’de!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. türker bey sen kendini ne zannediyorsun?insanları aşalaman çok büyük ayıp kimseye fırsat bırakmadın böyle bir programa nasıl kabul ettiniz bu tarz bir insanı?sezgin bey sizi tebrik ediyorum sabrınızdan dolayı başkası olsa çok farklı olurdu.