Magazin

Özel Gün Organizasyonu

Özel gün organizasyonları kişiye özel olmalı ve kişinin zevkini yansıtmalıdır. Unutulmaz bir gün için mutlaka profesyonel destek alınmalıdır. Firma yat kiralama hizmetlerinden animasyon gösterilerine kadar bir çok alanda kişiye özel konsept hazırlamaktadır. Sizde özel olarak hissetmek ve gün sonunda mutlu olmak için firma ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günleri yılda bir defa kutlanır ve kişiye özel olması gerekir. Firma istek doğrultusunda yat kiralama ile yatta doğum günü organizasyon hizmeti verir. Her ayrıntı kişinin sevdiği ayrıntılar ile donatılır. Pastası ve doğum gününün kutlanacağı mekan sadece kişinin zevkleri doğrultusunda düzenlenir. Her doğum gününün sonunda tatlı bir huzur ve unutulmaz anlar kalsın istiyorsanız mutlaka firmanın hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Doğum günü çocuklar için planlanmışsa animasyon gösterileri doğum günü eğlencesine eşlik eder. Palyaço, pamuk şeker arabası, pasta, küçük hediyeler firma tarafından düşünülür. Partide hangi detay olsun istiyorsanız firma ile paylaşarak konsepte katkı sağlayabilirsiniz.

iletisim

orta1

Bekarlığa Veda Partisi

Son zamanlarda hemen hemen herkesin sıklıkla tercih ettiği bekarlığa veda partisini yat kiralama ile yapmaya ne dersiniz? Erkekler ve kadınlar için farklı konsept seçenekleri ile hayatınızda bir defa olacak bu parti için mutlaka firma ile iletişime geçin. Her detay en ince şekilde planlanırken kişilerin konforu yerinde olacak şekilde dizayn yapılır. Firma eğlence garanti anlayışı içinde hizmet sunar. Tercih halinde dansöz getirme hizmeti de verilir. Yapmanız gereken partide hangi detaylar sizi çok mutlu eder belirtin ve eğlencenin tadını çıkarın.

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi her genç kızın evlenmeden önce yaptığı bir nevi bekarlığa veda partisidir. Bizim kültürümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Daha çok kız tarafında düğün yerine kına gecesi düzenlenir. Kına sepeti, bindallı, kona tahtı, müzik programı, nedimeler gibi bir çöm ayrıntı firma tarafından düşünülür. Sizin sadece yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile kına gecesine gelmeniz yeterli olur. Firma İstanbul’da hizmet veren bir firmadır.

Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı Sunuyoruz

İstanbul

0532 767 57 75 / 0(212 ) 259 62 80 / 0539 863 02 57 / 0552 299 35 46

İnfo@Showlifeorganizasyon.Com

7 / 24 Hizmet