Tv Programları

İkbal Gürpınar ’dan Mutluluk Sırları

1.6Kviews

 

Kanal 7’nin gündüz kuşağını Şebnem Kısaparmak’tan devralan yepyeni bir programla sevenleriyle buluşacak ve hayranlarına mutluluğun küçük sırlarını sunacak.

İkbal’le Küçük Mutluluklar adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.

ikbal-gurpinar

Kanal 7’de iki yıl boyunca gündüz kuşağı programı yapan Şebnem Kısaparmak, Cuma günü son yayına çıkarak, kuşağı ’a devretti. Yaz döneminde yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak. İkbal’le Küçük Mutluluklar adını taşıyan program, mutluluğun sırlarını izleyenleriyle paylaşacak. hayattan zevk almanın yollarını anlatacak, izleyenlerinin hayata pozitif bakmasını sağlayacak. Şiirlerin okuyup, mutluluk hikayelerinin anlatacağı programda sanatçı konuklar da sevilen şarkılarını söyleyecekler.

Halkın sevgilisi İkbal Gürpınar yepyeni, şiir, türkü, mutluluk dolu bir programla hafta içi her gün sevenleriyle buluşacak.

İkbal’le Küçük Mutluluklar hafta içi her gün 16.00’da canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında.

2 Comments

  1. 2YAŞINDA KIZIM VAR. KARNI AĞRIYOR ÖKSÜRÜĞÜ VAR.NE YAPMAMAIZ GEREKİR.

  2. 16 yaşındaki cocuğumun sağ göğüsünde 1cm cıkkınlık var doktorlar göğüs kafesi dediler acaba bitkisel çözüm varmıdır yardımcı olursanız sevinirim…

Comments are closed.