Moda

Aker 2010 İkbahar – Yaz Eşarp Modası

Bahar geliyor, ağaçlar tomurcuklanıp çiçekler topraktan çıkmaya başlıyor. Kışın adeta uyuyan tabiat yeniden canlanıyor. Renkler; tüm canlılığıyla boy göstermeye, bir çiçekten, bir ağaca rüzgarla birlikte adeta dans ederek uçuşmaya başlıyor.

Her baharda olduğu gibi Aker Eşarplar da tabiatın doğasına uyum gösteriyor. Kışın koyu renklerinin aksine capcanlı, rengarenk desenlerle tabiata karşılık veriyor. 2010 İlkbahar-Yaz Aker koleksiyonu okyanusların rüzgarıyla, turkuazın, yeşilin, mavinin her tonuyla, çiçeklerin kırmızısını, sarısını, pempesini harmanlıyor. Bahara ayrı bir canlılık, ayrı bir dinamizm katıyor…

Bu sezon Aker koleksiyonuna iki koleksiyon daha eşlik ediyor. Aker Onyedi ve Sultan Serisi. Aker Onyedi, çok daha genç bir koleksiyon. Sultan Serisi ise Osmanlı’nın klasik desenleri ile hazırlanmış, yaz davetlerinin en gözde aksesuarları olmaya aday bir koleksiyon. Aker’de her zevke, her beğeniye göre bir eşarp bulmak mümkün. Hatta zor olanı tercih yapması.

Aker’i tüm diğer eşarp markalarından ayıran kalite farkı ise artarak devam ediyor.  Dünyada ilk kez su ve leke tutmayan ipek eşarp üretimini gerçekleştiren Aker sayesinde, artık beğenerek aldığınız ipek eşarplarınızı, yağmur suyu ve lekelerden korkmadan, ilk günkü güzelliğiyle yıllarca kullanabileceksiniz. Parlaklığı, desenlerinin netliği, elde işlenen kenarları, kokusu ve kansorejen olmama özellikleri de Aker eşarpları ön plana çıkaran diğer konuların başında geliyor.

Aker 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, önceki koleksiyonlarda olduğu gibi zarafete kendine özgü bir tanım kazandırıyor. Modanın değişkenliğinde kaliteye önem verenlere duyurulur.

esarp

esarp 2

esarp 3

esarp 5

esarp 4

esarp 6

AKER – PİERRE CARDİN – CACHAREL – ARANCİA EŞARP MARKALARININ VE AYRICA AKER GİYİM İÇİN 2010 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYON RESİMLERİNİN TAMAMINI AKER RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZDAN ALABİLİRSİNİZ. http://www.facebook.com/pages/AKER-ESARP/344318527720

KISACA AKER EŞARP HAKKINDA

İlk üretimine 1976 yılında başlayan Aker Eşarp, bugün Türkiye’de en çok tercih edilen ve satın alınan ipek eşarp markası konumunda.

Bu başarının arkasında birçok neden var. Öncelikle Aker, sadece Türkiye’nin değil dünyanın en büyük ve teknolojik eşarp üretim tesislerine sahip.

Kendi tasarım atölyesinde tasarladığı 1000’e yakın desen ve renkte eşarp modeliyle Türkiye’de eşarp modasını belirlemekte. Bu atölyede dünya moda akımları, geleneksel motiflerle harmanlanarak, tamamen Aker’e özgün modeller üretiliyor.

Aker Eşarpları, dünyanın en kaliteli ipek kumaşlarından üretiliyor. İnsana ve çevreye gösterilen saygının sonucu olarak üretimin hiçbir aşamasında insan sağlığına zararlı boya ve kimyasallar kullanmamakta.Aker, dünyada ilk kez gerçekleştirdiği; gül ve lavanta kokulu eşarp üretimi, insan sağlığına zararlı maddelerin üretiminde kullanılmaması gibi yeniliklere 2007 yılında ipek eşarpta devrim yaratan Su Geçirmeyen ve Yağ Lekesi Tutmayan İpek Eşarp üretimini de ekledi.

Aker, kalite ve tasarım alanındaki yenilikleriyle Türkiye’de eşarp sektörüne yön vermeye devam edecek.

www.aker.com.tr

İlgili Makaleler