BakımGüzellik

Etkileyici Bakışlara Sahip Olma

Hangi bayan etkileyici bakışlara sahip olup, karşısındakini etkilemek istemez ki ? Etkileyici bakışlara sahip olmak aslında çok kolay. Yapmamız gereken ufak bir kaç şeyden sonra sizin bile hayal edemeyeceğiniz bakışlara sahip olabilirsiniz. Çarpıcı bakışlara sahip olmanın yolu kirpiklerinizi daha dikkat çekici hale getirmekten geçiyor.

Doğal görünüm

Megan Fox’un gözlerinde tekli kirpikler kullanan makyaj artisti Pati Dubroff “Kirpikleriniz makyajınızın yoğunluk derecesine uygun olmalı” diyor. Tekli kirpikleri gözün ortasından kenarlara doğru uygulayın. Böylece hafif bir etki yaratmış olursunuz.

Dramatik bakışlar

Orta uzunlukta takma kirpikler çok abartılı bir görünüme neden olmadan gözlere flörtöz bir hava katıyor. Kirpikleri kıvırdıktan sonra uzatan bir maskara sürün. Ardından takma kirpiği kirpik dibine yerleştirin ve parmak uçlarınızla sıkıştırın.

3598 carpici bakislarin sirri


Yoğun bakışlar

Daha belirgin bakışlar için bütün kirpikleri deneyin. Takma kirpiğin kıvrımını yumuşatmak ve daha kolay yerleştirebilmek için önce parmaklarınız arasında yuvarlayın. Uyguladıktan sonra siyah likit eyeliner sürerek kirpik diplerinizi daha da belirginleşirin.

653 28052009202338

İlgili Makaleler