Gebelik

Aşk ateşinizi yükseltin

Aşka zamanınız mı yok? Havaya giremiyor musunuz? Sorun değil! 12 dakika içerisinde tutkunun doruklarına ulaşmaya hazır olun…

Çoğu kadın gibiyseniz erkeklerin birkaç saniye içerisinde nasıl tahrik olabildiklerini biliyor olmalısınız. Oysa bizler o ruh haline girebilmek için bir keman dörtlüsü, iyi şarap ve küçük oyunlar isteriz. Fakat yeni bir araştırmaya göre, kadınların, tahrik olmaları için tam olarak “12 dakikaya” ihtiyaçları olduğu ortaya çıkmış…

12 dakikada aşk ateşinizi yükseltin!
Çoğu kadın gibiyseniz erkeklerin birkaç saniye içerisinde nasıl tahrik olabildiklerini biliyor olmalısınız. Oysa bizler o ruh haline girebilmek için bir keman dörtlüsü, iyi şarap ve küçük oyunlar isteriz.

Fakat yeni bir araştırmaya göre, kadınların, tahrik olmaları için tam olarak 12 dakikaya ihtiyaçları olduğu ortaya çıkmış. Yanlış anlaşılmasın; uzun süren bir ön sevişme yerine kısayı tercih etmenizi söylemiyoruz. Ancak telaşa getirilen bir ön sevişmenin bir takım eğlenceli yanları da olduğu kesin.

Uzmanlar, çabucak tahrik olabilmenin hem yakınlığı artırdığını hem de zevke doğrudan ulaşmanızı sağladığını belirtiyor. Sizler için hazırladığımız bu dakika dakika hızlı seks önerilerini izleyin ve erkek arkadaşınızı geçireceği bu harika dakikalar için önceden uyarmayı unutmayın.

1.dk Aklınızı zorlayın
Hızlı bir aşk seansı için ilk adımınız beyninizi buna hazırlamak olacaktır. O nedenle arkanıza yaslanın ve erkek arkadaşınızla yaşadığınız ilk beraberliği, sadece onun yakınında olmanın sizi tahrik ettiği zamanları düşünün. Amaç “Sana şu an sahip olmalıyım” hissini canlandırabilmek. Sizi orgazma ulaştırdığı o en muhteşem anı hedefleyerek hafızanızdan tüm güzel anları teker teker geçirmeye bakın.

Peki, bu hatırladığınız anı muhteşem yapan neydi? Spontane olması mı? Şefkatli ya da vahşi olması mı? Dr. Sandor Gardos, geçmişte yaşanmış bir orgazmla ilgili kurduğunuz fantezinin, mutlu hatıralarınızı harekete geçirdiği için, sizi o gün olduğu kadar heyecanlandırabileceğini belirtiyor.

2.dk Cinsel duyularınızı ateşleyin
Hayal gücünüzü alevlendirdiğinize göre, sıra birkaç vücut hareketiyle libidonuzu canlandırmaya geldi. Oturduğunuz esnada cinsel organınıza giden kan akışını hızlandırmak için, bir süre boyunca önce bacak bacak üstüne atın, sonra tekrar düzeltin. Bu sizde iç gıcıklayıcı bir tahrik hissi uyandıracaktır.

Ayrıca saten çarşaflar veya ipek iç çamaşırlar gibi şehvet uyandıran dürtülerle vücudunuzun tepkilerini uyarıp kuvvetlendirebilirsiniz.

3.dk Ona sürpriz yapın
Isındınız değil mi? Güzel. Şimdi ilginizi erkek arkadaşınıza verin. Hiç beklemediği bir anda ona değişikliğe ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Elinizi pantolonunun cebine sokarak kumaş üzerinden cinsel organını okşamaya başlayın.

Cinsellik uzmanı Carol Queen, erkeğin hazır olmadığı bir anda sinir uçlarının uyarılmasının anında tahrik olmasıyla sonuçlanacağını söylüyor. Ona “yanlışlıkla” dokunabileceğiniz anları kollayın, örneğin yan yana geçerken sürtünmek gibi.

4.dk Gençler gibi öpüşün
Erkek arkadaşınızı en son ne zaman gerçekten öptünüz? Sadece 45 saniyeyi dudak dudağa geçirmek sizi birbirinize daha da yakınlaştıracaktır. Yazar Cam Johnson, “öpüşmek nostaljik olarak çok seksi bir olaydır çünkü size o ilk kez duygusunu yaşatır” diyor.

O nedenle erkek arkadaşınızı ilk gün öptüğünüz gibi öpün: Onu yakalanndan tutup kendinize doğru çekin, parmaklarınızı saçında gezdirin, yüzünü nazikçe ellerinizin arasında tutun ve birbirinizin nefes alıp verişine odaklanın.

5.dk Biraz baharat katın
“Oraya Dokun! Orgazmik Noktalarınızın Rehberi” isimli kitabın yazan Yvonne Fulbright, seksten önce hazırlayacağınız baharatlı atıştırmaların direkt olarak vücudunuzun alt kısımlarına sinyal gönderdiğini belirtiyor. Acı biber yemesi için onu teşvik edin ve daha sonra duble seksi bir etki için öpüşün.

Dudaklarınızda ve dilinizde bulunan acı tat ağızlarınızı yakacaktır. Ayrıca acının içerisindeki kimyasallar terleme yapar, kalp atışlarınızı hızlandırır ve kızarmanıza sebep olur. Baharat sevmiyor musunuz? O zaman peyniri deneyin. Yapılan araştırmalar yalnızca kokusunun bile vücudunuzdaki kan akışını yüzde beş oranında hızlandırdığını belirtiyor.

6.dk Onun seks kraliçesi olun
Dokuz Buçuk Hafta gibi erotizm yüklü bir film kiralayın. Heyecanlı bir sahnede durdurun ve erkek arkadaşınızı, size pikenin altında 60 saniyeliğine eşlik etmesi için yanınıza çağırın.

Ardından filmi tekrar başlatın. Sahnenin en ateşli kısmında pikenin altında rahatça hareket edebilmesi için ellerinizi serbest bırakın. Sonrası size kalmış!

7.dk Kıyafetleriniz üzerinizde kalsın
Kıyafetlerinizi birer seks engeli gibi görüyor olabilirsiniz ama onları çıkarmamak aslında ön sevişmeyi kızıştırabilir. Yazar Melinda Gallagher, “Sizi kıyafetlerinizin üzerinden okşuyor olması heyecanını uyandırıp zevk almayı engelleyecek lezzetli bir ıstırap yaratır” diyor.

Bir dakika içerisinde şunları uygulayabilirsiniz: Eğer elbise giyiyorsanız iç çamaşırınızı çıkartın, erkek arkadaşınızın üzerine oturun ve onu sert bir şekilde öpün. Veya size ince iç çamaşırınızın üzerinden oral seks yapmasını sağlayın. Kumaş, bir engel teşkil eder ve bu da heyecanını artırır. Ayrıca onun sıcak nefesi de sizi çılgına çevirir.

8.dk Harekete geçin
Kalp atışlarınızı artıracak her hangi bir aktivite seks için çok iyi bir ön hazırlıktır. Neden mi? Egzersiz sadece sizi mutlu ve heyecanlı kılan endorfini üretmekle kalmaz, aynı zamanda da kan akışının cinsel noktalarınıza doğru daha hızlı akmasını sağlar.

Bir dakikalık ufak bir egzersiz yapın, örneğin salsa dansı, yatağa kadar yarış veya yastık savaşı.

9.dk Kucak dansı yapın
Erkek arkadaşınızın önünde dans etmek cesaret ister ama bize güvenin. Kendinizi bir seks idolü gibi hissedeceksiniz. Yatak odasına geçtiğinizde, onu bir sandalyeye oturtun ve kıpırdamamasını söyleyin. Zaten tüm işi siz yapacaksınız.

Işıkları kısın ve seksi bir CD koyarak yavaşça onu baştan çıkaracak bir striptize başlayın. Amaç direkt olarak soyunmak yerine vücudunuzun görülmesi gereken bölgelerini ona göstererek erkek arkadaşınızı çıldırtmak. O yüzden kıyafetlerinizi yavaş yavaş çıkarın.

10.dk Masöz olun
Soyunduktan sonra erkek arkadaşınıza size küçük bir sırt masajı yapmasını teklif edin. O size dokunurken, kendisine sokularak, yaptığı masajları neden çok tahrik edici bulduğunuzu kulağına fısıldayın. Onun bu iyiliğini karşılıksız bırakmak istemiyor musunuz?

Birbirinize ters olarak yan yana uzanın ve birbirinizin topuklarını ovun. Refleksolojiye göre bu hareket kasıklarınızın titremesine sebep olacaktır. Ancak masaj terapisti ve akupunktur uzmanı Elena Rozenfeld uyarıyor: “Adet kanamanız başlamadan önce bu hareketi yaptırmaktan kaçının. Bu bölgeye yapılan baskı pelvik bölgenize daha fazla kan pompalanmasına sebep olur. Bu nedenle adet sancınız normalden daha ağrılı geçer.”

11.dk Kendinize dokunun
Sona iki dakika kala her ikiniz de nefes nefese kalmış olmalısınız. Ancak kendinizi biraz daha uyarmanızın zararı yok. Erkek arkadaşınıza yatmasını söyleyin ve siz de o izlerken kendinize dokunun.

Bu sadece sizi cinsel ilişkiye hazırlamakla kalmaz. Kendinizi orgazmın eşiğine getirmeniz birden fazla orgazm olma şansınızı da artıracaktır.

12.dk Kendinizi gösterin
Cinsel anlamda kendinizden geçmenize bir dakika kaldı ve artık her ikiniz de hazırsınız. Son birkaç hareket sizi iyice alevlendirecek. Erkek arkadaşınızın yatakta kıpırdamadan yatmasını sağlayın ve siz tüm ilginizi onun sinir uçlarının toplandığı cinsel organının baş kısmına verin. Yavaşça ucunu ağzınıza değdirin. Bu hareket onu artık dayanamayacağı bir noktaya getirecektir. Ayrıca bunu yaparken sizi seyredebiliyor olması ona görsel olarak da ayrı bir zevk verecek.

Biraz da kendinizle ilgilenmek ister misiniz? Fulbright, erkek arkadaşınız yatarken üzerine oturarak onun cinsel organını vajinanıza sürtmenizi tavsiye ediyor. Sizin sinir uçlarınız vajinanızın ağzında toplandığı için en çok hazzı alacağınız yer de burası.

Zaman doldu! Buradan sonrasını siz halledersiniz diye düşünüyoruz…

İlgili Makaleler